Topolių 19A
Alytus, LT-63331

„Tiesa padarys jus laisvus“, Jn 8, 31-42

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 3.50 (4 Balsai(-ų))

Birželio 23-25 d., Vilniuje, vyko Lietuvos jaunimo dienos 2017, kurių šūkis ir buvo „Tiesa padarys jus laisvus“ Jn 8, 31-42. Gražus būrelis gimnazijos mokinių kartu su tikybos mokytoja Roma Raškevičiene, bei fizikos mokytoja Laimute Grigūniene ir rusų kalbos mokytoja Janina Aleknavičiene dalyvavo šiose dienose. Patyrėme daug visko: saulės, ir lietaus, nuovargio, miego trūkumo, bet pajutome draugo petį ir ranką, sutikome daug bičiulių, džiaugėmės, kad tarp daugybės savanorių pasiruošusių padėti kiekvieną minutę buvo ir Rimgailė iš IVa klasės, bei buvusi mūsų mokinė – Akvilė. Šitokios patirties vedini nusprendėme ir mes savanoriauti kitose Lietuvos jaunimo dienose.

Gailestingumo vakarą Lietuvos jaunimo dienose 2017 užbaigė žymus šlovintojas iš Jungtinės Karalystės, buvusios grupės „Delirious“ narys Martinas Smithas. Kartu su savo dukra Elle bei muzikantų grupe jis šlovino Dievą savo kūrybos dainomis neleisdamas LJD dalyviams ramiai sėdėti savo vietose.

Paskutinė LJD diena buvo itin šventiška. Prie Baltojo tilto vyko fiesta, kur buvo galima šokti, dainuoti, klausytis įdomių žmonių minčių, dalyvauti sportinėse varžybose ar protmūšyje. Po fiestos apie 5000 jaunų žmonių kolona pajudėjo link Katedros. Visi giedojome, džiaugėmės, Rokas pasikeisdamas su kitais draugais (8b klasė) garbingai nešė gimnazijos vėliavą. Katedros aikštėje mūsų laukė renginio kulminacija - arkivyskupo Teofilio Matulionio beatifikacija, dalyvauti kurioje atvyko daug garbingų žmonių, kardinolų, vyskupų, kunigų. Sutikome ir apkabinome savo gimnazijos direktorę Loretą Šernienę.

Džiaugiamės tuo malonių lietumi, kuris mus užliejo šiomis šventomis dienomis.

„Žmogus be laisvės – žmogus be tiesos.

Žmogus be Dievo – žmogus be žmogaus.

Klausyk! Jis kviečia! Matyk širdimi! Pasaulį keičia.

Ar tuo tiki?

(Lietuvos jaunimo dienų 2017 himnas)