Įdomi viešnagė draudimo bendrovėje

Gegužės 20 d. mes, 7c klasės mokiniai bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Irena Leščinskienė, ėjome į netoliese esančią ERGO draudimo bendrovę, kur vyko karjeros ugdymo pamoka. Apie draudimą mums suprantamai ir įdomiai papasakojo ERGO draudimo bendrovės Alytaus skyriaus atstovės Rima Dabulienė ir Ramutė Ažnienė.

Pirmiausia sužinojome, kad apsidraudę mes tampame draudėjais, o mus apdraudęs draudimo bendrovės darbuotojas yra draudikas. Mums paaiškino, kad neretai šias sąvokas žmonės painioja. Sužinojome, kokios draudimo rūšys yra platinamos ir kuo jos ypatingos. Kadangi ruošiamės integruotam lietuvių kalbos ir literatūros bei geografijos projektui „Keliaukime aplink pasaulį“, mes labai norėjome plačiau sužinoti apie kelionių draudimą. Draudimo įmonės atstovės papasakojo, kad kelionių draudimas yra reikalingas kiekvienam susiruošusiam vykti už Lietuvos Respublikos ribų. Apsidraudus galima ramiai keliauti, nes jeigu sutriktų sveikata ar įvyktų nelaimingas atsitikimas, tai mums pagelbėtų įsigytas kelionių draudimas. Mes sužinojome apie darbo sąlygas draudimo bendrovėje. Supratome, kad draudiko specialybė yra svarbi ir atsakinga. Ypač įdomu buvo sužinoti, kad draudimo specialistai yra ruošiami Vilniaus Universitete ir Vilniaus kolegijoje.

Visi ne tik įdėmiai klausėme draudimo specialisčių pasakojimo, tačiau ir patys galėjome išsakyti savo nuomonę bei atsakyti į mums užduotus klausimus, už kuriuos gavome prizus. Ši netradicinė pamoka visiems labai patiko, nes vyko įdomiai ir nenuobodžiai. Sužinojome daug naudingos informacijos, kuri mums bus reikalinga ateityje.

Amelija Ažnaitė, 7c klasė