„Į Viešpaties būstą džiaugsmingai keliaujam“ (Ps 121, 1-2)

Šis rytas buvo kitoks visiems, nes jau tradicija mūsų gimnazijoje Advento metu aukoti šv. Mišias, vadinamas Rarotomis. Mūsų mažieji šį ankstų pirmadienio rytą skubėjo į gimnazijos koplyčią nešdamiesi pačių pagamintus žibintus. Koplytėlė vos sutalpino susirinkusius gimnazistus, mokytojus ir tėvelius.

Pirmąją Advento žvakę uždegė gimnazijos direktorė Loreta Šernienė palinkėdama visiems pilno ramybės ir dvasingumo laiko, kad su šypsena pradėtume kiekvieną dieną, kad su džiaugsmu eitume į įvairių rūpesčių laukiančius susitikimus, kad užtektų kantrybės ten, kur viskas atrodo sunku ir nepakeliama.

Šv. Mišių metu pamokslą sakydamas gimnazijos kapelionas kunigas Rimantas Simanavičius akcentavo, kad mūsų gyvenimas sukasi lyg karuselė be sustojimo, ir kvietė šią pirmą Advento dieną ir visą likusį laukimo laikotarpį pasiryžti ir dėmesingai ugdyti dvasinius įgūdžius: kasdien skirti laiko asmeninei maldai ir Šv. Rašto skaitymui, kad pajustume ir atpažintume, kur, kada ir kaip Jėzus dalyvauja mūsų kasdienybėje.

Mokytoja Roma Raškevičienė

Parašykite komentarą