„Graži tu, mano brangi tėvyne…“ (Maironis)

Sausio 14 dieną tradiciškai gimnazijoje prasidėjo Lietuvių kalbos ir literatūros savaitė. I olimpiados etape jėgas išbandė 17 I-II ir III-IV klasių mokinių.

Po rimto darbo vyko folkloro vakaronė, kurioje visi norintys mūsų gimnazijos mokiniai galėjo valandėlę pasiausti folkloro linksmybėse kartu su Merkinės jaunimo etnokultūros klubu ,,Kukumbalis“, kuriam vadovauja Rita ir Vytautas Černiauskai. Linksmos dzūkiškos dainos, rateliai ir šokiai sugužėjusį į salę pulką neblogai išjudino. Tai išties pirmas kartas mūsų gimnazijoje, kai mūsų mokytojams artimas liaudiškos kultūros pasaulis per gaidžio pėdą priartėjo ir prie mokinių. Džiugu.

Mokinių mintys apie renginį

Vakaronė paliko labai didelį įspūdį. Buvo smagu stebėti besišypsančius veidus, girdėti dainuojančius vaikus ir linksmą juoką. Visi buvo draugiškai kviečiami prisijungti prie grupės ir linksmai dainuoti, žaisti bei šokti. Tikrai nesigailiu, kad ten apsilankiau.

Roberta Jauneikaitė, 8a

Renginio nuotaika buvo nuostabi ir, manau, visiems šokti tikrai patiko. Man labai patiko šis renginys ir salės atmosfera ir, manau, ateityje galėtų būti daugiau tokio pobūdžio renginių.

Gabrielė Murzinaitė, 8b