Gimnazistų susitikimas su naujienų portalo „AlytusPlius.lt“ redaktore

Spalio 25 d., Karjeros ugdymo dieną, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos III ir IV klasių gimnazistai susitiko su naujienų portalo „AlytusPlius.lt“ redaktore Aldona Jankauskiene. Mokiniams ji pristatė savo profesiją, papasakojo apie patirtį žurnalistikos, viešųjų ryšių srityse.

Redaktorė pasakojo apie portalo „AlytusPlius.lt“ įkūrimą. Portalas buvo įsteigtas prieš maždaug penkerius metus, kai laikraštis „Alytaus naujienos“ sumažino leidimų periodiškumą, ir atsirado nauja niša – žmonės norėjo nuolat atsinaujinančio, lengvai pasiekiamo žinių šaltinio. Kalbėdama apie redaktorės profesiją, ji teigė, kad per dieną redaguoja labai daug straipsnių, parašytų ir portalo žurnalistų, ir Alytaus gimnazijų mokinių.

Mokinius labiausiai domino redaktorės praeitis. Aldona Jankauskienė papasakojo apie darbą laikraštyje „Lietuvos rytas“. Už puikų darbą ji buvo įvertinta ir nusprendė, kad šioje srityje pasiekė viršūnę, tad paliko šį darbą ir su šeima įkūrė iki šiol veikiančią viešųjų ryšių įmonę „Almoro“, o vėliau tapo portalo „AlytusPlius.lt“ redaktorė. Be to, A. Jankauskienė ir pati yra išleidusi knygelių.

Nei vienas iš mūsų negalėtų pagalvoti, kad žurnalistai realiai dirba 24 valandas. Bet kuriuo paros metu nutikęs įvykis jiems yra svarbus, nes kiekvienas žurnalistas nori, kad apie tą įvykį sužinotų pirmiausiai iš jo. Ji teigė, kad žurnalistas – tiltas tarp įvykio ir skaitytojo.

Atsisveikindama redaktorė vylėsi, kad po jos apsilankymo nors trečdalis klausytojų pasidomės naujienų portalu.

Nojus Radzevičius, IV

Parašykite komentarą