Gerumas grįžta bumerangu

Gražų gruodžio 14 d. vakarą 6b klasės mokiniai su tėveliais ir auklėtoja skubėjo į mokyklą, į klasės šv. Kūčių vakarienę. Ją pradėjome šv. Mišiomis, kurių metu padėkojome Dievui už per metus gautas dovanas ir gėrybes bei prašėme visiems Dievo palaimos ir ramybės ateinančiais metais.

Šie metai klasei buvo didelių išbandymų, naujų patirčių, atradimų metai. Norime pasidžiaugti, kad būtent mūsų klasė laimėjo „Geriausios klasės“ rinkimus. Per šv. Kūčių vakarienę tėveliai patys galėjo įsitikinti, kodėl vaikai laimėjo šį apdovanojimą. Visi parodė savo gabumus, talentus ir išskirtinumą. Klasėje yra nemažai dainuojančių, grojančių, šokančių, piešiančių, darančių įvairius darbelius. Bene didžiausias būrys sportuojančių. Vaikai įvairiausias būdais pristatė savo pomėgius, talentus, laimėjimus ne tik mokyklos, miesto ar respublikos, bet net ir tarptautiniu mastu. Džiaugėsi tėvai matydami, kokie šaunūs jų vaikai.

Vakarienės pabaigoje vaikams buvo išdalintos Kalėdų Senelio perduotos dovanos – kaip vienybės ir draugiškumo simbolis – vienodi marškinėliai su gimnazijos logotipu ir kiekvieno vaiko vardu. Nuo šiol, turėdami tokius marškinėlius, visi galės drąsiai atstovauti gimnazijai bet kuriame konkurse!

Dėkojame auklėtojai už gražią šventę vaikams ir tėvams. Norime jai ir visiems gimnazijos mokytojams palinkėti stiprios sveikatos, neišsenkančios kantrybės ir neblėstančios energijos ugdant mūsų vaikus.

Gerumas grįžta bumerangu tiems, kurie skleidžia gėrį. Kaip matome, vaikų pastangos visai mūsų klasei grįžo puikiu įvertinimu. Tikimės, kad tas gėris, kurį kiekvieną dieną išdalinate Jūs, mieli mokytojai, mūsų vaikams, Jums grįš su kaupu.

Ramių Jums šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų!

Asta Grimalauskienė,

6 b klasės mokinio mama

Parašykite komentarą