Erasmus+ projektas „Matematika milijonams“

Kovo 02-08 d. keturi 3a ir 3b klasių mokiniai: Indra Grimalauskaitė, Tautvydas Stumbras, Amanda ir Aldas Ausukevičiai, kartu su pradinių klasių mokytoja Jolita Svirinavičiene ir anglų kalbos mokytoja Ineta Boguševičiene dalyvavo Erasmus+ projekto „Matematika milijonams“ partnerių susitikime Kipre. Mokytojai ir mokiniai iš Kipro, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Danijos, Vengrijos ir Lietuvos praleido pilną įspūdžių, naujų patirčių savaitę. Nors veiklos vyko nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, tačiau vaikams laikas neprailgo, jie mėgavosi kiekviena Kipre praleista diena.

Projekto partneriai vedė pamokas, dalijosi gerąja patirtimi, kaip mokinius sudominti matematika, pristatė specialiai projektui sukurtas metodines priemones ir matematinius žaidimus.

Mokiniai greitai susibičiuliavo vieni su kitais, smagiai leido laiką sporto aikštyne, Robotikos užsiėmimuose, žaidimų kambaryje bei mokė vieni kitus žaisti tradicinius savo šalių žaidimus. Kartu leidžiamas laikas padėjo mokiniams gilinti ir anglų kalbos žinias.

Malonus sutikimas laukė Kipro Dali miesto mokykloje. Čia buvo puikiai organizuotos įvairios veiklos. Mokiniai žaidė matematinius domino, statė, konstravo, iš miltų tešlos gamino, svėrė ir kepė skaičius ir netgi susipažino su sūrio gaminimo tradicijomis bei technologija.

Projekto dalyviai ne tik gilino matematines žinias, bet ir turėjo galimybę susipažinti su antruoju pagal dydį Kipro miestu – Larnaka, jos apylinkėmis ir neolito laikų gyvenviete – Chirokitija.

Mokiniai tikino, kad Kipre turiningai ir smagiai praleistas laikas įsimins jiems ilgam, o įgyta patirtimi būtinai pasidalins su draugais.

 

Parašykite komentarą