+370 315 74 919 kg@benediktas.alytus.lm.lt

Alytaus šv. Benedikto gimnazija

Moderni, šiuolaikiška gimnazija, teikianti kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą, skatinanti visokeriopą visų mokyklos bendruomenės narių tobulėjimą, puoselėjanti krikščioniškąsias ir bendražmogiškąsias vertybes.

Gerbiami būsimųjų pirmokų tėveliai!

 

Kviečiame Jus šių metų balandžio 29 d. (pirmadienį) 18.00 val. į Tėvų susirinkimą, kuris įvyks gimnazijos aktų salėje.

Daugiau...

2% parama

Kreipiamės į Jus prašydami pasinaudoti galimybe skirti mūsų gimnazijai 2% pajamų mokesčio sumos.

Atvirų durų diena tėvams Kūrybinių industrijų fakultete

Kūryba ir kūrybiškumas pulsuoja kiekviename dalyke, tad norime kreiptis į Jus su kvietimu dalyvauti VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto organizuojamose atvirų durų dienose, skirtose tėvams, globėjams, mokiniams, mokytojams ir visiems, kam įdomu susipažinti su kūrybinių ir pramogų industrijų, renginių, medijų ir komunikacijos lauku bei Kūrybinių industrijų fakulteto bakalauro studijų programomis (Kūrybinės industrijos, Pramogų industrijos, Renginių inžinerija) ir šių programų perspektyvomis.

Nuoroda į Facebook renginio puslapį - https://www.facebook.com/events/413364602807744/ 

Registracijos nuoroda - https://bit.do/atvirudurudiena

Brandos egzaminų centrai 2019

Šiuose centruose brandos egzaminus laiko Alytaus šv. Benedikto gimnazijos abiturientai ir eksternai

Gerb. Tėveliai,

Yra galimybė papildyti mokyklinę uniformą UAB „Savitas stilius" gaminiais: liemene, žaketu, džemperiu ir sarafanu. Užsakymai bus vykdomi centralizuotai, kiekvienam mokiniui parenkant atitinkamą dydį. Apie primatavimų datą informuosime vėliau.

Mes iš tiesų tampame laisvi tik tada, kai priimame tiesą apie save ir bandome ja gyventi. 

Popiežius Pranciškus

Paskutinės naujienos

Frankofonų šventė

Balandžio 19 d. (penktadienį) 5-8 klasių mokiniai su prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušiene dalyvavo Frankofonų festivalyje „Le Français en Fête“,…

Naudinga išvyka

Šiandien mūsų gimnazijoje vyko pamokos, skirtos aplinkosaugai. Norėdami daugiau sužinoti apie atliekų tvarkymą ir surinkti informacijos straipsniui aplinkosaugos tema, kartu…

Kryžiaus Kelias – Tau ir Man

„Nenusigąskite! Jūs ieškote nukryžiuotojo Jėzaus Nazarėno. Jis prisikėlė, jo čia nebėra…‘‘ (Mk 16, 6) Jėzaus kančia priverčia susimąstyti apie dažnai…

Aplinkosaugos ugdymo pamoka

2019 m. balandžio 19 d. mūsų gimnazijoje vyko netradicinės aplinkosaugos ugdymo pamokos. 8a klasės mokiniai dalyvavo ypatingoje lietuvių kalbos pamokoje,…

Saugokime aplinką!

Belaukiant  šv. Velykų, balandžio 19 dieną pamokos vyko kitaip. Mes, 7c klasės mokiniai bei mūsų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja…

Svečiai iš Kinijos

2019-04-18 Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje apsilankė Ningbo (Kinija) miesto delegacija. Gimnazijos mokiniai svečiams parodė muzikinę programą, pavaišino ką tik iškeptu…
1

Klasių komplektai

1

Mokytojai

1

Mokinių

sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinius, įvairių konkursų, olimpiadų, sportinių varžybų nugalėtojus ir prizininkus!

Sveikiname!

5a klasės mokinę Kamilę Micutaitę (pirmi mokymosi metai) ir 6c klasės mokinę Brigitą Gudžiauskaitę (antri mokymosi metai), miesto mažosios užsienio (rusų) kalbos olimpiadoje „Žingsnis po žingsnio” laimėjusias III vietas. Rusų…

Sveikiname!

Balandžio 10 dieną Alytaus Panemunės progimnazijoje vyko gamtos mokslų daktaro A. Nedzinsko gamtamokslinių žinių konkursas. Šiemet konkurso tema buvo „Vandens ekosistemos“. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos ugdytinės. II c klasės mokinė…

Sveikiname!

Sveikiname Ia klasės mokines Aidrę Danilevičiūtę ir Lėją Kleponytę, Ib klasės mokinius Domantą Michalkevičių ir Mykolą Kazlauską, Ic klasės mokinę Dainorą Šimkūnaitę Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 9 (I gimnazijos…
No event found!

Artėjantys renginiai

Vykstantys projektai

„Matematika milijonams"

Gimnazija startavo trejų metų trukmės Erasmus+  projekte Mathematics for the Million. 

„Kuriu pamokas ir savo ateitį pats“

Nuo 2018 metų pradžios Alytaus šv Benedikto gimnazijoje startuoja Europos socialinio fondo finansuojams projektas „Kuriu pamokas ir savo ateitį pats“.

Alytaus ir Kremenčuko miestų ugdymo įstaigų projektas

Alytaus ir Kremenčuko miestų ugdymo įstaigų projekto naujienos

Viešpaties Gailestingumo koplyčia

  • Mišios aukojamos kiekvieną pirmadienį 10.50 val.
  • Advento metu Rarotų Mišios aukojamos kasdien darbo dienomis 7.20 val.
  • Organizuojamos vasaros stovyklos Nemunaityje.
  • Piligriminiai žygiai į Metelius ir Šv. Kryžių koplyčią.

Daugiau...

Renginių, švenčių akimirkos

Mūsų gimnazijoje mokausi jau 12 metų. Šioje mokykloje yra puoselėjamos tokios vertybės, kaip: tikėjimas, supratimas, atjauta. Mokytojai vertina mokinius, stengiasi jiems padėti, kai kyla vienokių ar kitokių klausimų. Bendruomenė miela ir draugiška, todėl nuo pat 1 klasės šioje aplinkoje jaučiuosi kaip namuose.

Paulina Smolskaitė, IVa

Mokymasis yra tarsi asmenybės evoliucionavimas. Tai lėtas tobulėjimo procesas, padedantis pasiruošti savarankiškam gyvenimui. Taip pat tai ir nebloga laisvalaikio praleidimo alternatyva – daug naudingiau yra išmokti ką nors naujo negu be tikslo tūnoti nuobodžioje tyloje.

Vilius Kavaliauskas, IIIb

Mokymasis – labai plati sąvoka. Tai ne vien tik žinių kaupimas, tai sugebėjimas tas žinias taikyti ir panaudoti tam tikrose gyvenimiškose situacijose. Geriausias mokymasis man – gera knyga. Manau, kad skaitydami knygas kaupiame neįkainojamą patirtį, laviname žodyną, vaizduotę.

Samanta Karčiauskaitė, IIa

Aš noriu mokytis, nes mokykloje statau savo mentaliteto pamatus, išmokstu vertinti bendražmogiškas vertybes. Man gimnazijoje suteiktos žinios padeda nuspręsti, kokiu žmogumi noriu būti ir kokią vietą pasaulyje noriu užimti.

Miglė Ogulevičiūtė, Ic

Mokymasis – tai durys, atviros durys visiems į žinių pasaulį, kuriame galima ir pasiklysti, ir atrasti save, ir netgi patirti labai daug streso.

Livija Maldonytė, 8a

Mokytis mūsų gimnazijoje man smagu, nes žinau, kad to, ką išmoksiu, prireiks ateityje. Aš mokausi atsakingai ir stropiai.

Amelija Ažnaitė, 7c

Aš žinau, kad reikia mokytis. Suprantu, kaip svarbu dalyvauti konkursuose, parodyti, ką išmokai per tam tikrą laiką. Bet smagiausia, kad mūsų gimnazija naujoviška, o mano klasėje mokosi daug berniukų, todėl mokykloje linksma, ypač pertraukų metu.

Skirmantė Pušinskaitė, 6b

Mokydamasi mūsų gimnazijoje aš kuriu savo ateitį kaip svajonių pilį. Svajonių pilį su svajonių gyvenimu ir darbu. Meilė svajonėms – tai mokslas. Mokydamasi aš pildau svajones ir siekiu savo tikslo.

Gabrielė Petkevičiūtė, 5b

Mokytis – įdomu, naudinga, smagu…

Morta Stankevičiūtė, 4a

Mokytis verta, svarbu ir gera, nes be mokslo nieko nežinosiu.

Skaistė Zautraitė, 3b

Man patinka mokytis, nes mokslas suteikia laimės.

Oskaras Jodauga, 2b

Mokytis – tai galvoti, rašyti, išmokti, ko dar nemoki.

Meda Lugovik, 1a

Buvusių mokinių mintys apie gimnaziją

Būdamas 5-tos laidos abiturientas, visada prisiminsiu, kad mokiausi pačioje naujausioje, gražiausioje ir turbūt geriausioje gimnazijoje.
Julius Gunevičius
V laida, 2007 m.
Aš norėjau eiti į mokyklą. Ne todėl, kad ji man tada atrodė jauna ir graži. Turbūt labiausiai dėl to, jog norėjau būti didelis, toks kaip mano sesė.
Matas Baltrukevičius
IX laida, 2011 m.
Šv. Benedikto gimnazija man niekuomet nebuvo tik mokymo įstaiga. Mano akimis tai didi ir širdžiai artima bendruomenė. Be galo didžiuojuosi būdama jos nare.
Dalia Pacevičiūtė
VIII laida, 2010 m.

Mokslas – tai supratimas, jog nežinojai to, ko nežinojai, kad nežinojai.

Daniel J. Boorstin

Close Menu